Manicure hybrydowy

HIT ostatnich lat. Grzechem byłoby nie umieć wykonać go poprawnie.. a zabieg ten wcale nie jest tak banalnie łatwy, jak się wydaje!

Szkolenie wyjazdowe w Gruzji z Goforworld – 3.10.2019

Big Brother może się schować. Na szkoleniu w Gruzji przeżyłam lekką jazdę bez trzymanki, czyli gruntowną burzę mózgów, połączoną z intensywnym networkingiem. A wszystko przed obiektywami telefonów. A mówiąc wprost: Lui (doświadczona stylistka z Irlandii), Julia (Rosjanka planująca podbój paznokciowej Polski), Eliza (mama z potencjałem na fantastyczną manikiurzystkę) i Patryk (stylista o apetycie na konkretną […]

Deep Gel Manicure – kolor pod skórki (analiza komparatywna z manicure kombinowanym)

Stylizacja paznokci DGM jest jak SEX…
Za pierwszym razem jesteś zdenerwowany, ale generalnie wiesz, że to fantastyczna sprawa! Im więcej próbujesz, tym jesteś w tym lepszy. Im częściej kombinujesz z różnymi partnerami, tym więcej technik poznajesz i poszerzasz horyzonty. Mając już spore doświadczenie, możesz to robić szybciej i głębiej!

CoverEXPRESS – idealny konstrukcyjny french bez przecierania linii uśmiechu

Mamy do wykonania MINIMUM opiłowywania gotowego paznokcia, MINIMUM walki z żelem budującym, uzyskujemy perfekcyjną linię uśmiechu bez trudów „przecierania”, ZERO wypiłowanej bieli po boczkach, GŁĘBOKI tunel, paznokieć TRWAŁY, a jednocześnie SMUKŁY. Koniec w grubymi, nalanymi beczkami! Idealny french nigdy nie był tak prosty!

Doszkolenie jednodniowe – frezarka

Frezarka jest dla stylisty tym, czym samochód dla taksówkarza. To podstawowe narzędzie pracy!  Musi być przedłużeniem Twojej ręki! Powinnaś zdobyć nad nią 100% kontroli!

Doszkolenie jednodniowe – szablony

Za Tobą już kilka szkoleń ale paznokcie nadal nie wyglądają tak jak powinny? A może kruszą się lub łamią? Przyczyna prawdopodobnie tkwi w nieprawidłowo podłożonej formie!

Innowacyjne kształty – poziom 1

Migdał i prostokąt to dziś za mało by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Powinnaś dysponować zdecydowanie większym arsenałem!

Innowacyjne kształty – poziom 2

Coś dla prawdziwych pasjonatów. Coś dla miłośników perfekcji technicznej. Coś dla ambitnych, chcących wyróżnić się z tłumu!

Pierwsze kroki

Postanowione – zostaniesz mistrzem zdobień! Ale jak się do tego zabrać? Najlepiej.. z głową! W czasie tego szkolenia poznasz sposoby rozrysowania prostych – ale efektownych – wzorów.

Babyboomer i cienka linia

Jesteś minimalistką i nie lubisz jarmarku na paznokciach, ale od czegoś trzeba zacząć swoją karierę w Nail Arcie. I to krótkie szkolenie da Ci dobry start oraz solidne podstawy do dalszych działań.

Mix Media

Totalny misz – masz w szufladzie z ozdobami? Lubimy to! Technika łączenia różnorodnych materiałów znakomicie sprawdza się zarówno w codziennej pracy w gabinecie i nie tylko.

Ombre i ornamenty

Na punkcie tego zdobienia oszalała nie tylko cała Polska.. ale i pół paznokciowego świata. Idealne ombre i cieniowanie (bo to nie to samo!) to jednak trudne zagadnienie.

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij
Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij
menu facebook instagram youtube trainings-clock trainings-card trainings-calendar