NailDirect #PP

Uwaga! Wydarzenie jakiego jeszcze nie było! ⁣ Warsztaty NAIL DIRECT transmitowane NA ŻYWO na Facebooku! @PaulinaPastuszakOfficial 🤩🤩🤩⁣ 🌺Kiedy? – 11.07.2020. Godzina 17:00⁣ 🌺Dla kogo? – Dla 5 uczestniczek w Akademii w Katowicach i niezliczonej rzeszy pasjonatek na FB! ⁣ 🌺W jakiej cenie? – Za darmo. Zobaczymy jak wyjdzie ten eksperyment. 😛 Można będzie oczywiście nabyć […]

Żel bez piłowania

Aplikacja żelu bez piłowania powierzchni? Czy to brzmi jak marzenie? Fantazja? Wymysł totalnego optymisty? Być może.. ale w rzeczywistości taki zabieg wcale nie jest trudny. Powiem więcej. JEST ŁATWY. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że to nie jest szkolenie dla osób początkujących! Jeśli masz problemy z aplikacją masy, dopiero zaczynasz przygodę ze stylizacją, a kształty […]

Niezależny kurs instruktorski

Czujesz potrzebę podniesienia kwalifikacji? Marzy Ci się rozwój zawodowy? Lubisz wyzwania? Niekoniecznie chcesz wiązać się z konkretną marką? Kręcą Cię dalekie lub bliższe podróże? A może po prostu chcesz urozmaicić swoje codzienne, branżowe obowiązki?

Bezinwazyjne usuwanie masy

Twoje paznokcie po ściągnięciu lakieru hybrydowego, żelu, akryżelu lub akrylu są w kiepskim stanie? Płytka stała się krucha, cienka, bolesna i wręcz przepiłowana?
Czas to zmienić!
Zapraszamy na szkolenie, w trakcie którego nauczysz się ściągać produkt bez uszczerbku na płytce paznokcia.

Warsztaty Sweet Animals

Zapraszamy na warsztaty SWEET ANIMALS podczas, których nauczysz się malować, małe, słodkie zwierzaczki.
Kto ich nie kocha?
Jeśli dotychczas przerażało Cię wykonywanie takich wzorów czas to zmienić!

Warsztaty One Stroke

Bajecznie szybka i cudownie efektowna metoda zdobienia żelami kolorowymi! Daj się porwać ponadczasowym zdobieniom florystycznym!

Warsztaty Zdobienia ślubne

Już nie tylko makijaż i fryzura muszą być idealne. Teraz także stylizacja paznokci to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej.

Warsztaty Sztylet + Nail Art

Świetne warsztaty dla Stylistów chcących doszlifować swój warsztat!
Sztylet XXL jest w Waszym zasięgu!
Jednak co ważne… ten trening pomoże Wam opanować także aspekty techniczne, które być może szwankują w Waszej salonowej pracy.

Warsztaty Marylin & Monroe

Zapraszam na warsztaty, które w fajny i skuteczny sposób pokażą Ci jak „ugryźć” kształt potocznie nazywany Balleriną.. i jego brata bliźniaka!
Czyli Marylin i Monroe.

Manicure hybrydowy

HIT ostatnich lat. Grzechem byłoby nie umieć wykonać go poprawnie.. a zabieg ten wcale nie jest tak banalnie łatwy, jak się wydaje!

Deep Gel Manicure – kolor pod skórki (analiza komparatywna z manicure kombinowanym)

Stylizacja paznokci DGM jest jak SEX…
Za pierwszym razem jesteś zdenerwowany, ale generalnie wiesz, że to fantastyczna sprawa! Im więcej próbujesz, tym jesteś w tym lepszy. Im częściej kombinujesz z różnymi partnerami, tym więcej technik poznajesz i poszerzasz horyzonty. Mając już spore doświadczenie, możesz to robić szybciej i głębiej!

Doszkolenie jednodniowe – frezarka

Frezarka jest dla stylisty tym, czym samochód dla taksówkarza. To podstawowe narzędzie pracy!  Musi być przedłużeniem Twojej ręki! Powinnaś zdobyć nad nią 100% kontroli!

Doszkolenie – budowa i szablony

Za Tobą już kilka szkoleń ale paznokcie nadal nie wyglądają tak jak powinny? A może kruszą się lub łamią? Przyczyna prawdopodobnie tkwi w nieprawidłowo podłożonej formie!

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij