Szkolenie z metody akrylowej – jednodniowe, dla osób pracujących już żelem

Doskonale operujesz żelem, ale chcesz poszerzyć wachlarz usług? Znakomicie się składa – mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! To jednodniowe szkolenie w metody akrylowej przeznaczone jest dla czynnych stylistów paznokci, którzy płynnie podkładają szablony i potrafią nadawać finalny kształt przy użyciu pilnika lub frezarki.. W czasie tego kursu nabędziesz podstawowe umiejętności, które pozwolą Ci zacząć praktykę […]

Doszkolenie techniczne ogólne / Szkolenie wyrównujące

Szkolenie podstawowe odbyłaś bardzo dawno temu? Paznokcie nadal nie wyglądają idealnie? Manicure pozostawia wiele do życzenia, każdy paznokieć przybiera inny kształt, a masa się podpowietrza? A może po dłuższej przerwie planujesz powrócić na profesjonalne tory stylizacji paznokci i nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! W czasie tego kursu zapoznasz się […]

Szkolenie indywidualne

To kurs dostosowany stricte do Twoich potrzeb. Skupimy się na tych aspektach pracy, które wymagają doszlifowania. Dlatego program ustalamy indywidualnie – zklimek@paulinapastuszak.pl. Modelka prawdopodobnie jest wskazana!

Żel bez piłowania (konieczne odbycie wcześniejszego kursu wyrównawczego lub podstawowego w naszej Akademii*)

Szkolenie dla zaawansowanych.  Aplikacja żelu bez piłowania powierzchni? Czy to brzmi jak marzenie? Fantazja? Wymysł totalnego optymisty? Być może.. ale w rzeczywistości taki zabieg wcale nie jest trudny. Powiem więcej. JEST ŁATWY. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że to nie jest szkolenie dla osób początkujących! Jeśli masz problemy z aplikacją masy, dopiero zaczynasz przygodę ze […]

Niezależny kurs instruktorski

Czujesz potrzebę podniesienia kwalifikacji? Marzy Ci się rozwój zawodowy? Lubisz wyzwania? Niekoniecznie chcesz wiązać się z konkretną marką? Kręcą Cię dalekie lub bliższe podróże? A może po prostu chcesz urozmaicić swoje codzienne, branżowe obowiązki?

Warsztaty Sweet Animals

Zapraszamy na warsztaty SWEET ANIMALS podczas, których nauczysz się malować, małe, słodkie zwierzaczki.
Kto ich nie kocha?
Jeśli dotychczas przerażało Cię wykonywanie takich wzorów czas to zmienić!

Warsztaty One Stroke

Bajecznie szybka i cudownie efektowna metoda zdobienia żelami kolorowymi! Daj się porwać ponadczasowym zdobieniom florystycznym!

Warsztaty zdobienia ślubne

Już nie tylko makijaż i fryzura muszą być idealne. Teraz także stylizacja paznokci to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej.

Warsztaty Sztylet + Nail Art

Świetne warsztaty dla Stylistów chcących doszlifować swój warsztat!
Sztylet XXL jest w Waszym zasięgu!
Jednak co ważne… ten trening pomoże Wam opanować także aspekty techniczne, które być może szwankują w Waszej salonowej pracy.

Warsztaty Marylin & Monroe

Zapraszam na warsztaty, które w fajny i skuteczny sposób pokażą Ci jak „ugryźć” kształt potocznie nazywany Balleriną.. i jego brata bliźniaka!
Czyli Marylin i Monroe.

Manicure hybrydowy

HIT ostatnich lat. Grzechem byłoby nie umieć wykonać go poprawnie.. a zabieg ten wcale nie jest tak banalnie łatwy, jak się wydaje!

Deep Gel Manicure – kolor pod skórki, analiza komparatywna z manicure kombinowanym (konieczne odbycie wcześniejszego kursu wyrównawczego, frezarkowego lub podstawowego w naszej Akademii*)

Stylizacja paznokci DGM jest jak SEX…
Za pierwszym razem jesteś zdenerwowany, ale generalnie wiesz, że to fantastyczna sprawa! Im więcej próbujesz, tym jesteś w tym lepszy. Im częściej kombinujesz z różnymi partnerami, tym więcej technik poznajesz i poszerzasz horyzonty. Mając już spore doświadczenie, możesz to robić szybciej i głębiej!

Te książki nie jest wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij