Szkolenia

Zapraszamy do skorzystania z najwyższej jakości szkoleń z zakresu stylizacji i zdobnictwa paznokci oraz przedłużania rzęs. Instruktorem prowadzącym kursy oraz autorem oryginalnego konceptu szkoleniowego jest Paulina Pastuszak.

Zdobywczyni Pucharu Świata przeszkoliła już ponad 2500 osób zarówno w Polsce, jak i w Meksyku, Mongolii, Indiach, Sri Lance, Tajlandii, Mauritiusie, Niemczech, Irlandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Austrii, Norwegii, Czechach, Capo Verde a bazując na doświadczeniu wyniesionym ze współpracy z dotychczasowymi partnerami stworzyła program szkoleniowy eliminujący zbędne, kompletnie wydumane elementy treningu, skupiając się na praktycznym zastosowaniu najważniejszych dla stylizacji paznokci czynników.

Dzięki temu aż 95 % czasu szkolenia poświęcamy na praktykę – teoria wykładana jest w trakcie pracy oraz w postaci obszernych materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje w nawiązaniu do tematyki kursu.

Szkolenia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania: od treningów dla początkujących, aż po przygotowanie do Mistrzostw Nail Art i Nail Design.

Jako ciągle aktywna stylistka z wieloletnią praktyką oraz kilkudziesięciokrotny juror polskich i międzynarodowych Mistrzostw w stylizacji paznokci, Paulina przekaże Wam zarówno wiedzę podstawową, jak i całe mnóstwo tricków pomocnych w paznokciowej karierze.

Co bardzo istotne, w trakcie szkoleń technicznych kursanci pracują zarówno na własnej dłoni, jak i na modelach – tylko i wyłącznie ten sposób pracy gwarantuje pełne zapoznanie się ze specyfiką zabiegu. Szkoląc się z zakresu zdobnictwa będziemy dążyć do tego by w trakcie jednego dnia kursu wykonały Panie wzornik składający się z przynajmniej pięciu dobrej (lub znakomitej!) jakości zdobień.

Kursy prowadzone są w grupach trzy-czteroosobowych.

Na specjalne życzenie kursanta możliwe są też szkolenia indywidualne (+ 200% ceny wyjściowej).
Osoby prowadzące szkolenia (instruktorzy) płacą za kurs dwukrotność standardowej stawki.
Terminy szkoleń ustalane są z kursantami drogą telefoniczną lub mailową.

Szkolenia trwają:

indywidualne: 5 godzin

dwuosobowe: 6 godzin

trzyosobowe-czteroosobowe: 6,5 godziny


Mamy do wykonania pewne praktyczne zadania i głównie od tempa pracy kursanta zależy ile de facto czasu poświęcimy na poszczególne czynności.

Po ukończonym kursie otrzymacie Państwo zdjęcia wykonanych przez siebie stylizacji (bedą dostępne w galerii na FB). Taka pamiątka na pewno się przyda i pomoże śledzić Wasze postępy.

Zapewniamy Wam także pełen kontakt i wsparcie po zakończeniu szkolenia. Możecie dzwonić i pisać do instruktora z najróżniejszymi pytaniami (będzie ich na pewno sporo!) – z pewnością otrzymacie odpowiedź. Służymy także pomocą w sytuacji, gdy chcielibyście nabyć materiały do stylizacji paznokci i rzęs (przy zakupach W TRAKCIE SZKOLENIA 10 % RABATU!!) .

Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – lampy, frezarki, pochłaniacze pyłu – kursant musi mieć jedynie swój własny pędzel (to przyrząd użytku osobistego).

W cenie szkoleń zawarte jest także wydanie certyfikatu (w języku angielskim lub niemieckim) potwierdzającego udział w kursie.

Z UWAGI NA BARDZO DUŻĄ LICZBĘ SZKOLEŃ NIE JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ MODELEK.

MODELKI NIE MOGĄ BYĆ STYLISTKAMI ANI PRACOWNICAMI ZAKŁADÓW KOSMETYCZNYCH CHYBA, ŻE UISZCZĄ 50% WARTOŚCI SZKOLENIA.

Sugerujemy wybieranie modelek cierpliwych, miłych i sympatycznych. Nie ma nic gorszego niż praca na naburmuszonej koleżance, która „z łaską” oddaje Wam swoje dłonie.

WARUNKIEM REZERWACJI USTALONEGO TERMINU SZKOLENIA JEST WPŁATA ZALICZKI WYSOKOŚCI 100 ZŁ NAJPÓŹNIEJ 3 DNI OD MOMENTU USTALENIA TERMINU KURSU. BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ ZE SZKOLENIA.

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA BĄDŹ NIESTAWIENIE SIĘ W UMÓWIONYM TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZEPADKIEM ZALICZKI.

POZOSTAŁA CZĘŚĆ PŁATNOŚCI POWINNA BYĆ UISZCZONA PIERWSZEGO DNIA SZKOLENIA.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed rozpoczęciem kursu z przyczyn niezależnych od organizatora.


Dane konta bankowego:

Nail Artists Polska Paulina Pastuszak – Głodzik

Piotrowicka 17 40-722 Katowice

BZ WBK 12 1090 2590 0000 0001 3413 6134

Konto walutowe w euro:

PL 09 1090 2590 0000 0001 3413 6382

Kod SWIFT/BIC: WBKPPLPP

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty!